Dostawa


Zwrot produktów w ciągu 14 dni (odstąpienie od umowy)


Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza sklepem stacjonarnym ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 w dni robocze od poniedziałku do piątku są najczęściej wysyłane tego samego dnia. Dotyczy to zamówień, w których jako formę płatności wybrano przedpłatę „Płatność elektroniczna” lub płatność przy odbiorze "Pobranie". W przypadku zaznaczenia opcji "Płacę przelewem tradycyjnym" czas realizacji zamówienia może wydłużyć się o czas transferu środków na nasze konto bankowe.

Produkty wysyłane są firmą kurierską odpowiednio zabezpieczone i zapakowane. Cenimy wybór naszej firmy przez Państwa, dlatego wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Sprzęt komputerowy, serwerowy oraz elektronika użytkowa znajdująca się w naszym sklepie internetowym jest perfekcyjnie przygotowana do wysyłki. Staramy się, aby zamówione przez Państwa produkty dotarły pod wskazany adres w idealnym stanie.

W momencie przekazania Państwu przesyłki dostarczonej przez dostawcę, należy otworzyć w jego obecności paczkę i sprawdzić czy nie występują mechaniczne uszkodzenia spowodowane przez firmę przewozową. W sytuacji, gdy po otworzeniu przesyłki zobaczą Państwo jakiekolwiek uszkodzenia prosimy o spisanie Protokołu reklamacyjnego i natychmiastowym powiadomieniu naszej firmy o zaistniałej sytuacji.

Dostawcy

Przewidywane czasy dostaw są uzależnione od wybranego rodzaju przesyłki i przewoźnika. Realizujemy dostawy poprzez wiodące firmy kurierskie takie jak DPD, DHL, FedEx, Pocztex, wygodne paczkomaty InPost oraz usługi pocztowe. Przesyłki w formie paczek lub palet nadajemy pod adresy krajowe ale także i za granicę.
Wszystkie przesyłki i dostawy można monitorować poprzez nr listu przewozowego, który dostarczamy po dokonaniu zamówienia.
Odbiór osobisty jest możliwy w naszym magazynie firmowym pod adresem: ul. Wierzbowa 17, 56-200 Góra w dni robocze od godz. 8:00 do 16:00 po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny odbioru.

DARMOWA DOSTAWA

Zamówienia o minimalnej wartości netto 700 zł. nie przekraczające wagi 30kg - wysyłamy na nasz koszt.
Zamówienia o minimalnej wartości netto 1400 zł. bez limitu wagowego wysyłamy na nasz koszt.

FORMY PRZESYŁKI ZAMÓWIEŃ, CZAS DOSTAWY I JEJ KOSZTY

 


Zapraszamy do zakupu oferowanych przez nas towarów.