O firmie


INFORMACJE O NAS I NASZEJ FIRMIE


PRZEMPOL Przemysław Mucha to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się IT Remarketingiem urządzeń serwerowych, komputerów, urządzeń sieciowych i elektroniki z siedzibą w Górze w województwie dolnośląskim. Nasza firma zapewnia kompleksową i przyjazną dla środowiska usługę recyklingu zużytego sprzętu IT. Działamy na zasadzie pozyskiwania, regeneracji i odsprzedaży sprzętu udzielając gwarancję i wsparcie techniczne.
Sprzęt elektroniczny odnawiamy, dając mu drugie życie i oferujemy w sprzedaży detalicznej i hurtowej w Polsce, Europie i na całym Świecie.

Sprzęt IT po zakończeniu okresu gwarancji i użytkowania nie musi być niszczony i utylizowany, jeśli nadal spełnia wymagane funkcje. Istniejące instalacje można dodatkowo uzupełnić o odnowiony sprzęt objęty gwarancją.

Nasza działalność w głównej mierze opiera się na sprzedaży odnowionego sprzętu, a szczególne doświadczenie posiadamy w systemach serwerowych, systemach przemysłowych i sieciowych.

W przypadku produktów wycofanych z eksploatacji jesteśmy w stanie sortować, czyścić i ponownie wprowadzać na rynki światowe, na których istnieje zapotrzebowanie.

Możesz skontaktować się z nami w sprawie wszystkich naszych transakcji w sklepie internetowym, ale również w serwisie Allegro i eBay, jeśli potrzebujesz informacji dotyczących naszych produktów lub zamówień hurtowych.

Zapraszamy do współpracy.